XXVI Niedziela zwykła 2017r.

1. października 2017 roku

1. Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe – codziennie o godz. 17.30. (Komentarz do akcja modlitewnej – „Różaniec do granic” w dniu 7 października br.) Dzisiaj w Targowej Górce o godz. 12.00 suma odpustowa ku czci św. Michała Archanioła.

• poniedziałek – świętych Aniołów Stróżów
  • środa – św. Franciszka z Asyżu
  • czwartek – św. Faustyny Kowalskiej (dz)
  • sobota – NMP Różańcowej

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do modlitwa w parafialnym triduum eucharystycznym. Plan wywieszony w gablocie ogłoszeń. Spowiedź w piątek od godz. 16.30. W sobotę udajemy się z posługą sakramentalną do osób chorych.

4. Zapraszamy do udziału w modlitwie różańcowej w dniu wspomnienia NMP Różańcowej (sobota). Suma odpustowa (tzw. mały odpust) o godz. 18.00 a po niej modlitwa różańcowa. Całość nabożeństwa prowadzić będzie ks. Bartosz Golnik – wikariusz z Fary we Wrześni.

5. Ks. Rafał zaprasza do służby przy ołtarzu chętnych chłopców.

6. W dni poprzedzające uroczystość obchodów 450-lecia konsekracji kościoła zamierzamy przeżyć rekolekcje. Mają je prowadzić O.O. Oblaci z Poznania.

7. Zgodnie z reformą edukacyjną swoje przygotowanie do sakramentu bierzmowania rozpoczynają uczniowie klasy 7 swoje spotkanie będą mieli 5 października    (czwartek) o godz. 16.30.

8. Od najbliższego poniedziałku będą przyjmowane intencje mszalne na pierwsze półrocze 2018 r.

9. Czasopisma katolickie: „Przewodnik Katolicki” i „Niedziela” – 5 zł.

10. Dziękujemy za ofiary. Życzymy wszystkim uczestnikom eucharystycznej liturgii Bożego błogosławieństwa - Szczęść Boże.